Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Dorost: Ohlédnutí za jarní částí sezóny

Shrnutí jarní části sezóny našeho mužstva dorostu pohledem trenéra Ondřeje Samka.

Po podzimu jsme se umístili na 9. místě tabulky se skóre 32:45. S 10ti brankami byl nejlepším střelcem týmu Robin Kuzník. Do jarních bojů jsme vstupovali s 18ti hráči v sestavě. Bohužel přístup některých hráčů k tréninkům i k zápasům se hned odrazil na výsledcích. K několika zápasům jsme zajížděli pouze s jedním náhradníkem.

O to víc mě těší, že ti, co chodili poctivě na tréninky a zodpovědně přistupovali k zápasům byli a jsou tahouny mužstva. Tito hráči dostali šanci nastoupit jako náhradníci A mužstva a někteří se objevili v základní sestavě B mužstva. Pokud jim chuť do fotbalu vydrží i nadále, jsou pro klub příslibem do budoucnosti.

Poslední zápas hrajeme ve Zlatníkách, kde jsme ještě nevyhráli (ani v žácích), ale já pevně věřím, že kluci zopakují výkon z posledních dvou utkání a dovezeme tři body (v podzimním utkání jsme doma vyhráli 4:0). Prozatím nejlepším střelcem mužstva je s deseti brankami Michal Paveska, pět branek vstřelil Andrej Chalupinski, třikrát skóroval Robin Kuzník.

Celou jarní část sezóny zakončíme exhibičním zápasem se staršími pány, kteří jak v minulosti, tak v současnosti podporují mládežnický fotbal, za což jim patří velký dík.

Ondřej Samek, trenér dorostu

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook