Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Bohumín 2:4

Starší, ale dosud nezveřejněný článek z Deníku k poslednímu utkání KP 2011/2012 Oldřišov – Bohumín. 

Oldřišovští přitom začali výborně. Hned ve 3. minutě otevřel skóre Jadrný, když zužitkoval přesný centr Gračanina z pravé strany a ranou do protipohybu nedal hostujícímu brankáři šanci – 1:0. Poté ale jakoby domácí zcela vyklidili hřiště a dali Bohumínu prostor k otočení skóre. Ten se nenechal dlouho pobízet a třemi rychlými protiútoky strhl vedení na svou stranu.

Po změně stran stáhl oldřišovský stratég Daniel Hartoš hru na tři obránce a ofenzivu posílil o třetího útočníka. Bohumínská obrana však fungovala stoprocentně a prolomena byla až v 83. minutě, kdy se po standardní situaci dostal míč k Utěšenému, jenž si na hranici šestnáctky zpracoval balon, obešel obránce a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 2:3.

Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, ale z množství nebezpečných závarů nevytěžili zhola nic. Bezhlavé útočení se jim navíc stalo osudným, neboť Bohumín využil jedno z okének v oldřišovské obraně a čtvrtým gólem poslal domácí definitivně do kolen. „Ujali jsme se sice vedení, ale pak jsme se úplně vytratili a soupeř nás třemi úspěšnými brejky potrestal. Chtěli jsme hru vyrovnat, takže jsme byli nuceni hrát na tři beky. Pár závarů jsme měli, ale nebyli jsme v nich dostatečně důrazní,” litoval oldřišovský trenér Daniel Hartoš.

Oldřišov – Bohumín 2:4 (1:3)
Branky:
 M. Jadrný, Utěšený – Ciesarik 2, Brunclík, Socha, 100 diváků
Oldřišov: Michalčík – Samson, Rádek (46. Samek), Pardy, Blahetka – Gračanin (75. Dedek), Ulička (36. Wicha), Utěšený, Jadrný – Šamárek, Žídek. Trenér: Daniel Hartoš

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 22. 5. 16:30

  Oldřišov – Čeladná

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Kobeřice

  naše branky: Janík, Bořucký, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook