Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Přípravné utkání Slavkov – Oldřišov 5:2

Reportáž z přípravného utkání mezi nováčkem KP Slavkovem a našim týmem ze začátku srpna.

Slavkov právě prochází tréninkovým drilem na rok v krajském přeboru, který si zahraje vůbec poprvé ve své historii, a víkend si vyplnil přípravným utkáním s Oldřišovem, s nímž si prohodil pozice. Oldřišov totiž právě krajský přebor opouští a bude působit v I.A třídě. Slavkovští vyhráli jasně 5:2.

„Nezachytili jsme začátek utkání. Přišlo mi, že hosté měli úvodních dvacet minut více ze hry, ale pak se to začalo měnit a měli jsme navrch. Ve druhém poločase už se hrálo jen na jednu branku, měli jsme převahu, která vyústila také v branky a zaslouženě jsme zvítězili,” sdělil bezprostředně po utkání slavkovský kouč Tomáš Onderka, jenž může počítat s novou posilou do obrany.

Defenzivní linie Slavkova totiž vyztuží otický bek Michal Poledník, který přichází do sousední vesnice na půlroční hostování. Slavkovský Sokol naopak opouští další zadák Dušek.

Oldřišovský stratég Daniel Hartoš byl z výkonu svých svěřenců logicky zklamán: „Utkání nevybočilo z našich výkonů, které jsme předváděli na jaře v krajském přeboru. Ani účast na trénincích během přípravy není taková, jakou bych si představoval. Příčítám to však období prázdnin a dovolených, tak se to snad zlepší.”

Slavkov – Oldřišov 5:2 (1:0)

Branky: 20. a 56. Hanák, 64. Nevlud, 72. Malček, 78. Král – 85. Klement, 89. Šafarčík
Slavkov: Machel – Kovalčík, Klement, Poledník, Hanák – Rohovský, Grajciar, Král, Dietrich – Malček, Nevlud. Zasáhli do hry: Bahr. Trenér: Tomáš Onderka
Oldřišov: Michalčík – Samson, Rádek, Ulička, Šafarčík – Klement, V. Gračanin, Blahetka, M. Gračanin – Utěšený, Šamárek. Zasáhli do hry: Pardy, P. Žídek, Samek, Dankovič, Hlaváček. Trenér: Daniel Hartoš

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook