Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Markvartovice 0:2

Článek z úterního Deníku k utkání Oldřišov – Markvartovice dále v článku.

Mladé markvartovické mužstvo se představilo na půdě Oldřišova a nevedlo si vůbec špatně. Domácí Klement se sice dvakrát řítil sám na Poláška, avšak ani jednou nezakončil přesně. To hostující střelci v koncovce zachovali daleko větší klid. Kremzer po rohu nacentroval na Klimka, jenž rozvlnil síť oldřišovské svatyně.

Svěřenci trenéra Daniela Hartoše hrozili i ve druhé půli. Nejvíce asi Milomir Gračanin. Podobně jako jeho kolega z útoku Klement se však ani on mezi střelce neprosadil. Alespoň bod za remízu se domácímu výběru začal rozplývat v pětasedmdesáté minutě. Obrana Oldřišova si ne úplně správně porozuměla, mezi stopery vlétl Coufal a v zakončení se nemýlil.

„Neproměňovali jsme naše šance. Minimálně na bod jsme měli,” litoval oldřišovský kouč Daniel Hartoš. „Pohledný fotbal to moc nebyl. Jsem spokojený s výsledkem. Herně to mohlo být lepší,” připojil několik postřehů trenér Markvartovic Ivo Müller.

Oldřišov – Markvartovice 0:2 (0:1)
Branky: 35. Klimek, 75. Coufal

Oldřišov: Michalčík (70. Hlaváček) – V. Gračanin, Rádek, Samek, Blahetka (74. Šamárek) – Dankovič (53. Urban), Ulička, Utěšený, Šafarčík – M. Gračanin, Klement. Trenér: Daniel Hartoš
Markvartovice: Polášek – Stepek (46. P. Urbánek), Klimek (85. Bačo), Wojnarowski, Potůček – Coufal, Remeš, Kremzer, Turanský, Pietras – Galus. Trenér: Ivo Müller

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook