Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Rýmařov – Oldřišov 1:1

Článek z úterního Deníku k utkání Rýmařov – Oldřišov najdete dále v článku.

Branka Adama Utěšeného stačila k tomu, aby Rýmařov nedokázal vyhrát v dalším domácím utkání a přepustil vedoucí pozici v 1. A třídě Bolaticím.

Oldřišov se v sobotu vytáhl a z hřiště favorizovaného Rýmařova si odvezl bod. Během prvního poločasu mohli jít hosté do vedení. A to hned dvakrát. Milomir Gračanin nejdříve nedosáhl na dobrý centr. Okolo čtyřicáté minuty se pak balon dostal ve vápně k Šamárkovi, jenž dobrou možnost v gól také nepřetavil.

Mezitím se stačili trefit domácí. Oldřišovské stopery přehlavičkoval Čepelka a Rýmařov šel do vedení. Radost jim čtvrt hodiny před koncem zkazil Utěšený, který se prosadil v domácí šestnáctce.

„Musím říct, že nás podržel výborně chytající brankář Michalčík,” chválil gólmana ekonom oldřišovského klubu Tomáš Lavický a ještě přidal několik postřehů: „Celkově se dá říct, že remíza je zasloužená. Bod z Rýmařova je pro nás určitě dobrý.”

Rýmařov – Oldřišov 1:1 (1:0)
Branky: 30. Čepelka – 75. Utěšený
Oldřišov: Michalčík – Urban, Samek, Blahetka, Šafarčík – V. Gračanin (90. Dankovič), Ulička (72. Číž), Utěšený, M. Gračanin – Šamárek, M. Jadrný (65. Klement). Trenér: Daniel Hartoš

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook