Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Starší žáci po podzimu nejlepší

Náš tým starších žáků, vedený trenérem Romanem Bořuckým se svými asistenty Janem Šamárkem a Janem Žídkem, sehrál minulý pátek své poslední utkání podzimní části soutěže s Malými Hošticemi, ve kterém se hrálo o první místo. Oldřišov své utkání dotáhl do vítězného konce a zvítězil 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil Jiří Fusek.

V šesti zápasech náš tým nenašel přemožitele a se šestnácti body kraluje tabulce s vysoce aktivním skóre 36:3.

Tým v podzimní části soutěže nastupoval v tomto složení: Rok narození 1999: Droběna Radek, Hartoš Daniel, Hřivnáč Marek, Klímek Vojtěch. Rok narození 2000: Bolacký Tomáš, Fusek Jiří, Hartmann Daniel. Rok narození 2001: Godovský Alexander, Kremserová Izabela. Rok narození 2002: Seidler Matouš. Rok narození 2003: Strouhal Daniel. Rok narození 2004: Drabčík Vincenc, Schwacha Matěj. Trenér: Bořucký Roman Asistenti: Šamárek Jan, Žídek Jan

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 24.10. 14:30

  Oldřišov – Hlubina

 • Minulý zápas

  4:2

  Orlová – Oldřišov

  naše branky: Dřizgevič, Továrek Š.

 • Krajský přebor

 • Náš facebook