Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Suché Lazce 1:2

Článek z úterního Deníku k utkání  Oldřišov – Suché Lazce  najdete dále v článku.S vítězstvím Suchých Lazců na horké oldřišovské půdě počítal málokdo. Hosté však využili nemohoucnosti hráčů Oldřišova v koncovce a došli si pro tři body. První branka se zrodila v devětadvacáté minutě. Domácí na půlce ztratili balon a Švec z rychlého brejku přehodil Hlaváčka.

Do té doby svěřenci trenéra Daniela Hartoše spálili snad čtyři gólovky. Jadrný, Pardy a ani Šamárek nedokázali správně seštelovat svá mířidla a Oldřišov se v útoku trápil. Velký podíl na tom měl i bravurně chytající brankář Tvrdý, který inkasoval až pět minut před koncem, kdy na něho vyzrál Samek. Ještě předtím však stačil vsítit rozhodující gól zápasu Kožušník, který těžil z výborného presingu a nahrávky Herudka.

„Kdybychom proměnili naše šance z prvního poločasu, mohlo to dopadnou úplně jinak,” zamyslel se oldřišovský kouč Daniel Hartoš. „Gólman Tvrdý zlikvidoval snad sedm tutovek. Myslím si, že za náš výkon jsme si vítězství zasloužili,” doplnil stoper Suchých Lazců Michal Havelka.

Oldřišov – Suché Lazce 1:2 (0:1)
Branky: 85. Samek – 29. Švec, 62. Kožušník

Oldřišov: Hlaváček – Urban (70. Dankovič), Blahetka, Samek, Šafarčík – V. Gračanin, Ulička, Utěšený, M. Jadrný – Šamárek, Pardy (65. Číž). Trenér: Daniel Hartoš
Suché Lazce: Tvrdý – Herudek, Havelka, Laub, Stuchlík – Pusch, Honěk, Švec, Balažovič (60. Jemelka) – Vlha, Kožušník. Trenér: Petr Szczur

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook