Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Kobeřice 5:3

Článek z úterního Deníku k utkání  Oldřišov – Kobeřice  naleznete dále v článku.

Solidní fotbalovou přestřelku viděli diváci v Oldřišově, kam přijely Kobeřice. Hosté se sice zásluhou Hlavenky dostali do vedení, ale pak vypálil nádherně levačkou z voleje Pardy a bylo vyrovnáno. Ani ne o minutu později Utěšený úspěšně dorazil střelu Šamárka. Kobeřický Hlavenka následně přidal druhý gól a druhý poločas byl otevřený.

V jeho úvodu však udeřili Utěšený se Šamárkem a Oldřišov najednou vedl 4:2. Dvě minuty po hodině hry navíc výborně hrající Utěšený zkompletoval hattrick. René Wirth v samém závěru už jen korigoval na konečných 5:3.

„Jednalo se o klasické derby. Vyšel nám začátek druhé půle. Myslím si, že jsme po zásluze vyhráli,” zamyslel se trenér Oldřišova Daniel Hartoš. „Nehráli jsme špatně. Bohužel jsme doplatili na dvě pasáže, v nichž jsme inkasovali celkem čtyři góly,” dodal stoper Kobeřic Pavel Harazim.

Oldřišov – Kobeřice 5:3 (2:2)
Branky: 25. Pardy, 26., 46. a 62. Utěšený, 47. Šamárek – 10. a 33. Hlavenka, 88. Wirth

Oldřišov: Hlaváček – V. Gračanin, Blahetka, Samek, V. Jadrný (30. Urban) – M. Jadrný, Pardy, Ulička, Šafarčík – Utěšený (78. Číž), Šamárek (66. Klement). Trenér: Daniel Hartoš
Kobeřice: Stříbný – Schreier, Harazim, Komárek (55. J. Stuchlík), Janík – Čujek (72. Chudík), Wirth, Boček (70. Korčiakovski), P. Stuchlík – Hlavenka, Mrva. Trenér: Tomáš Kamrád

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook