Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Poděkování předsedy klubu a přání do nového roku

Vážení členové a fanoušci Sportovního klubu Moravan Oldřišov,

dovolte mi, abych vám u příležitosti vánočních svátků a nového roku poděkoval za práci, kterou jste udělali pro náš klub v roce 2012. V roce, který ukončil působení “A” mužstva v Krajském přeboru, ale zároveň ukázal vnitřní sílu tohoto mužstva, které po počátečních špatných výsledcích zabojovalo a skončilo na krásném pátém místě v 1.A třídě. V roce, který nastartoval novou kapitolu “B” mužstva. Věřím, že po zimní přípravě a většímu sehrání přijdou i výsledky, které budou odpovídat kvalitě tohoto mužstva. V roce, ve kterém nám všem udělali velkou radost naši dorostenci a starší žáci, jak hrou, kterou předváděli, tak i svými výsledky.

Ještě jednou vám děkuji za práci ve vašem volnu, za kterou je jediná odměna a to potlesk a slova chvály od diváků. Do nového roku vám přeji, aby vás práce pro náš klub bavila a pracovali jste s takovým elánem, jako doposud. V osobním životě vám přeji hodně zdraví, štěstí a božího požehnání pro vás a pro vaše rodiny, protože bez našich rodin bychom nebyly tím, co jsme.

Antonín Schwacha, předseda klubu

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook