Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

V druhém kole Šipkařské ligy zvítězil Jiří Laryš

V pátek 11. 1. 2013 se uskutečnilo druhé kolo Šipkařské ligy. Soutěž se rozšířila o dalších šest hráčů a celkově tak hraje již rekordní počet hráčů – 28. 

V druhém kole zvítězil Jiří Laryš, který naházel 442 bodů, na druhém místě skončil Tomáš Pardy s náhozem 416 bodů. Třetí místo patří Davidu Kubelovi, který získal 359 bodů. Další pořadí níže v tabulce:

Někteří z hráčů si již podle nových pravidel předhodili třetí kolo, což se promítlo do celkové tabulky. Na prvním místě je s náhozem 858 bodů Jiří Vltavský ml., na druhém místě je Pavel Hanka s 803 body a na třetím místě Lubomír Strouhal s 798 body. Všichni tito hráči mají odehráno již třetí kolo. Kompletní tabulku naleznete pod tímto odkazem.

Za zmínku také stojí dohrávka prvního kola, do které se zapojil i dvojnásobný vítěz soutěže Jan Mrázek a hned svým prvním hodem, který měl hodnotu 494 bodů, stanovil dosud nejlepší nához tohoto ročníku soutěže (rekord z roku 2012 drží Michael Ulička s náhozem 558 bodů) . Přes hranici 400 bodů se dostal další dohrávající Pavel Kokoř, který hodil 404 bodů.

V lize vítáme nové tváře – Dominika Číže a Jana Žídka.

 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 28. 5. 17:00

  Oldřišov – Vřesina

 • Minulý zápas

  3:0

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook