Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Vítězem devátého kola Šipkařské ligy Zdeněk Čech

Vítězem devátého kola Šipkařské ligy se stal Zdeněk Čech s náhozem 408 bodů. Na druhém místě skončil Jan Mrázek s 398 body, na třetím místě Michael Ulička s náhozem 380 bodů, který si své kolo předházel již minulý týden. 

Další pořadí zde:

Celkové pořadí stále vede Jan Mrázek s 2360 body, který už může být jen těžko sesazen. Druhý Michael Ulička, který má nyní 2127 bodů, by v posledním kole musel hodit 550 bodů, čím by se přiblížil rekordu soutěže (558), který drží a zároveň by Jan Mrázek nesměl zlepšit svůj hod s hodnotou 345 bodů. Spíše bude čelit útoku hráčů za ním, momentálně třetí Daniel Hartoš ztrácí na Uličku 12 bodů, čtvrtý David Kubela má na něj ztrátu 27 bodů a pátý Jan Žídek 45 bodů. I další pořadí je extrémně vyrovnané, hráče mezi druhým a desátým místem dělí od sebe v součtu jen něco přes sto bodů. Poslední kolo tak ještě může razantně tímto pořadím zamíchat. Další pořadí v tabulce:

Zajímavé budou také mini souboje hráčů, kteří v tabulce sousedí. Jeden bod od sebe dělí Jiřího Laryše (2066) a Petra Michalčíka (2065) nebo Adama Lattone (1961) a Michala Jadrného (1960).

Celková tabulka ve formátu excel jako obvykle ke stažení pod tímto odkazem.

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 5. 17:00

  P. Polom – Oldřišov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Háj ve Sl.

  naše branka Pfleger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook