Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Vítězem desátého kola Šipkařské ligy Tomáš Pardy, mistrem ligy již potřetí v řadě Jan Mrázek

Vítězem závěrečného kola Šipkařské ligy se stal s letošním maximální náhozem v hodnotě 531 bodů Tomáš Pardy. Na druhém místě skončil Jan Mrázek s 445 body a na třetí pozici se umístil Tomáš Lavický s náhozem 358 bodů. Soutěž již také zná svého vítěze, příští pátek na slavnostním ukončení zvedne pohár nad hlavu již potřetí v řadě Jan Mrázek. 

Další výsledky desátého kola:

Vítězem celé soutěže se potřetí v řadě stal Jan Mrázek, který v šesti počítaných kolech nastřádal 2460 bodů a s velkým náskokem si došel pro mistrovský pohár. Skokanem roku se stal Tomáš Pardy, který se díky nejlepšímu náhozu letošní sezóny (531 bodů) posunul z desátého na druhé místo s 2332 body. Třetí pozice patří nováčkovi soutěže Janu Žídkovi, který naházel 2271 bodů. Další pořadí v tabulce:

Kompletní tabulka všech hodů ve formátu excel ke stažení zde.

Organizátoři děkují všem účastníkům soutěže a těší se na další ročník, který odstartuje v lednu 2014. Všechny hráče zveme na slavnostní ukončení celé ligy s předáním pohárů, které se uskuteční v pátek 15. března od 19:00 hodin v hospodě na hřišti. Občerstvení zajištěno. 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook