Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: OLDŘIŠOV – PÍŠŤ 3:1 (2:0)

Hrdinové nedělního zápasu jsou celkem dva. Jedním z nich je oldřišovský gólman Michalčík, který sice trošku zaspal u gólu Ďuriny, ale jinak podal výborný výkon. Druhým je střelec dvou branek Samek, jenž měl prsty i v ukázkové vlastní brance Ďuriny. V jedenadvacáté minutě se k němu nejprve dostal balon po spolupráci Utěšeného s Jadrným. Samek pak vypálil ze šestnáctky a Gross se po jeho ráně natahoval marně. Druhá Samkova branka padla potom, co Blahetka centroval a středopolař Oldřišova prodloužil za sebe – 2:0. Ve druhé minutě nastavení pak Samek centroval ze strany před bránu a Ďurina si míč nešťastně srazil do vlastní sítě. „Výhra je spravedlivá. Hráči zápasu jsou pro mě Samek a také brankář Michalčík,” hodnotil oldřišovský kouč Daniel Hartoš. „Měli jsme několik tutovek, ale náš tým je prostě nedokázal proměnit,” mínil hrající sekretář Píště Karel Moric.

Branky: 21. a 33. Samek, 90+2. vlastní Ďurina – 56. Ďurina.

Sestava Oldřišova: Michalčík – Urban, Samson, Blahetka, Šafarčík – M. Jadrný, T. Pardy, Samek, M. Gračanin (80. Dankovič) – Utěšený (70. Šamárek), Klement (75. Chalupinski). Trenér: Daniel Hartoš.

Sestava Píště: Gross – Vybrančík (62. Jurečka), Smolka, Zug, Ďurina – Moric (68. Melecký), Kulig, Habura, Feisal – Klíšť, Krupa. Trenér: Marcel Melecký.

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook