Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Kobeřice – Oldřišov 1:1

Kobeřice se stále nemohou v koncovce dobře nastartovat. Utkání s Oldřišovem je toho jasným důkazem, byť i hosté nebyli bez šancí. Jako první mířili do černého oldřišovští fotbalisté. Utěšenému se povedlo líznout balon ve vápně a Oldřišov vedl.

Kobeřice si především prostřednictvím Wirtha tvořily šance, jenže až do osmdesáté minuty byla jejich snaha bezvýsledná. Následně se po přihrávce Janíka dostal k míči Hlavenka a zavěsil. Za Oldřišov se mohli trefit Šamárek a následně i Chalupinski. U remízy 1:1 ovšem už zůstalo.

„Nevíme, čím to je, ale střelecky nám to vázne. Ať už je konec sezony, my si odpočineme a na podzim začneme nanovo,” mínil vedoucí kobeřického mužstva Jiří Oberherr. „Zápas měl slušnou úroveň. Z mého pohledu zasloužená remíza,” doplnil oldřišovský trenér Daniel Hartoš.

Kobeřice – Oldřišov 1:1 (0:1)
Branky: 80. Hlavenka – 21. Utěšený

Kobeřice: Hluchník – Komárek, Harazim, Buchta, Schreier – Chudík (55. Janík), Wirth, Boček, P. Stuchlík – Hlavenka (85. J. Stuchlík), Bedrich (55. Čujek). Trenér: Tomáš Kamrád
Oldřišov: Michalčík – Samek, Samson, Blahetka, Šafarčik – M. Jadrný, Pardy (53. Kurka), Utěšený, M. Gračanin (77. Dedek) – Chalupinski, Šamárek. Trenér: Daniel Hartoš

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 22. 5. 16:30

  Oldřišov – Čeladná

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Kobeřice

  naše branky: Janík, Bořucký, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook