Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: OLDŘIŠOV – VELKÉ HOŠTICE 2:2

Domácí nastoupili k zápasu v nezvyklé sestavě. I tak se po třiceti minutách ujali nejtěsnějšího možného vedení. Založili rychlý brejk a během třicáté minuty se do střelecké listiny zapsal Dedek. Velké Hoštice stále měly o co hrát. Pokud by zvítězily, pořád by si udržely alespoň teoretickou šanci na záchranu. Vyrovnání přišlo na řadu po hodině hry. Konečný vnikl do šestnáctky a byl faulován. Rozhodčí ovšem ponechal výhodu, balonu se zmocnil Kinnert, který objel gólmana a rázem se začínalo znova. O osm minut později už hosté vedli. V oldřišovském vápně došlo k závaru, míč se dostal až na šestnáctku, odkud všechny pohyblivé překážky před sebou nekompromisně propálil Jiří Jaroš. Oldřišovu se zásluhou Lattoně povedlo vyrovnat a v závěru navíc Milomír Gračanin střílel do tyčky. „Myslím si, že to byl remízový zápas,” hodnotil oldřišovský kouč Daniel Hartoš. „Pro nás to bylo bezstarostné utkání. Na to, že bychom se mohli ještě zachránit, jsme už moc nemysleli,” uvedl kapitán a stoper Velkých Hoštic Daniel Pluschke.

OLDŘIŠOV – VELKÉ HOŠTICE 2:2 (1:0)

Branky: 30. Dedek, 80. Latton – 60. Kinnert, 68. J. Jaroš.

Sestava Oldřišova: Rychlý – Urban, Samson, Blahetka – M. Gračanin, Kurka (78. Latton), Samek, Šafarčik (28. Glabasňa) – Chalupinski, Klement, Dedek (68. Hluchník). Trenér: Daniel Hartoš.

Sestava Hoštic: Lefenda – D. Vitásek, Konečný, D. Pluschke, Janků – Tietz, J. Jaroš, Čavera, Kinnert – Moch, K. Jaroš. Trenér: Jaroslav Samson.

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  sezóna skončila

 • Minulý zápas

  2:0

  Oldřišov – Háj ve Sl.

  naše branky: Žídek P. 2

 • Krajský přebor

 • Náš facebook