Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Oldřišov – Slavkov 0:1

Diváci v Oldřišově už nejspíš byli svědky záživnější fotbalové podívané, než která se v neděli odpoledne servírovala na oldřišovském trávníku. Jediný gól utkání se urodil ve čtrnácté minutě. Centr z rohu Hrušky doplachtil až na hlavu Bahra, který pokořil oldřišovského brankáře.

Zajímavostí je, že ani jeden celek neměl mezi třemi tyčemi klasického gólmana ale hráče z pole. Slavkov sice začínal se svou jedničkou Machelem, jenže ten se po půlhodině zranil a na jeho místo musel Marek. Oldřišov mohl srovnat Šafarčíkem, ale jeho pokus orazítkoval pouze tyčku. Ve čtyřiapadesáté minutě pak šel po druhé žluté předčasně pod sprchy domácí Schlossarek. Pokud pomineme Malčekovu nebezpečnou hlavičku ze závěru utkání, je výčet zajímavých okamžiků tohoto zápasu u konce.

„Byl to vyrovnaný duel. Remíza by mu slušela více,” odhadoval oldřišovský trenér Daniel Hartoš. „Pro nás je to utrápené vítězství. Zápas měl celkově slabou úroveň,” doplnil kouč Slavkova Tomáš Onderka.

Oldřišov – Slavkov 0:1 (0:1)
Branka: 14. Bahr

Oldřišov: T. Pardy – V. Jadrný, Rádek, Blahetka (70. Wágner), Šafarčik – V. Gračanin, M. Jadrný (88. Hanke), Samek, Chalupinski (54. M. Gračanin) – Utěšený (75. Fabián), Schlossarek (54. ČK). Trenér: Daniel Hartoš
Slavkov: Machel (30. Marek) – Obludník (75. Nevlud), Cahel, Dietrich (70. Klement), Hanák – Bahr, Král, Hruška, Rohovský – Malček, Pavelek. Trenér: Tomáš Onderka

Zdroj: opavsky.denik.cz

Tags: , ,

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook