Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Nejvytíženějším hráčem týmu Šafarčík, nejlepším střelcem Šamárek

Opraveno. Článek byl opraven o statistiky, které dodal trenér Daniel Hartoš a jsou přesnější než ty z MSKFS. Nově upravený text je vyznačen červeně. Po nedávno skončené podzimní části sezóny 2013 /2014 přinášíme statistiky našeho A týmu. Více informací naleznete dále v článku. 

Herní vytíženost

Nejvytíženějším hráčem je Ondřej Šafarčík, který odehrál všechny zápasy a nechyběl ani minutu. Nad tisíc odehraných minut se ještě dostal Vojtěch Jadrný, který má v průměru odehráno 88 minut na zápas.

Pokud se podíváme na průměrný počet odehraných minut, můžeme říci, že všechny minuty v zápasech, do kterých hráč nastoupil, odehrála trojice Ondřej Šafarčík, Jiří Blahetka a Denis Bořucký.

Opravená tabulka seřazená podle průměrných minut na zápas

Střelci

Naším nejlepším střelcem podzimu je Jan Šamárek, který se trefil pětkrát. Po třech brankách přidali Jiří Blahetka, Adam Utěšený, David Schlossarek a Denis Bořucký. 

Brankáři

Aleš Michalčík odchytal 622 minut, Radim Rychlý 458 minut. Oba gólmani si připsali po jednom čistém kontu.

Karty jednotlivců

Nejtrestanějším hráčem našeho týmu je Michal Jadrný, který obdržel 1 červenou a 6 žlutých karet. Ten je celkově třetím nejtrestanějším hráčem celé soutěže. Červenou kartu také obdržel David Schlossarek, který k ní přidal 4 žluté karty a pozici pátého nejtrestanějšího hráče soutěže.

Karty týmů

Náš tým obdržel celkem 2 červené karty a 34 žlutých karet, což z něj dělá druhý nejtrestanější tým celé soutěže.

Zdroj dat: mskfs.cz, Daniel Hartoš

2 Komentáře k “Nejvytíženějším hráčem týmu Šafarčík, nejlepším střelcem Šamárek”

 1. Gratuluji k umístění k podzimní části, do dalších bojů vše nej.. 🙂

 2. Doufám, že náš v Oldově čeká stejně kvalitní zápas jako byl u nás v Kyleškách. I to pozápasové posezení stálo za to tak doufám,že to proběhne podobně ve znamení ˇfriendly 😉

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  soutěže pozastaveny

 • Minulý zápas

  3:2

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook