Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

2. kolo šipkařské ligy: Už 41 hráčů a páteční vítězství pro Davida Kubelu

Do druhého kola liga vstoupila s celkovým počtem 41 hráčů, což překonalo všechny naše představy. V pátek se nejvíce dařilo Davidu Kubelovi, který hodil 354 bodů. Zároveň se stal lídrem celé soutěže. Na druhém místě skončil Václav Blahetka s náhozem 336 bodů. Třetí místo patřilo Michelovi Uličkovi s 318 body. Do hry zasáhli další čtyři noví hráči, které srdečně vítáme.

Do pátečního vyhodnocování budou počítány pouze hody, které se uskuteční v den daného kola. Hráči, kteří kola předhazují nebo dohazují, nebudou do pátečního pořadí započítáváni (Příklad: Když někdo dohrává první kolo o týden později a hodí více, než kolik hodil minulý týden vyhlášený páteční vítěz, je nesmysl vyhlašovat dodatečně jiného vítěze). Budeme však uvádět minitabulky těchto hráčů: 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulka hráčů, kteří se v pátek 10. ledna zapojili do 2. kola:

 Celkové pořadí

Do čela soutěže se dostal pátečním vítězstvím David Kubela, který má na svém kontě 696 bodů. Se ztrátou šesti bodů je za ním Michael Ulička (690 bodů), třetí pozice patří Danielu Hartošovi, který zaostává za Uličkou o pouhé 4 body (686). Kompletní přehled v tabulce je k vidění pod tímto odkazem.

Příští pátek 17. ledna pokračuje 3. kolo, těšíme se na Vaši účast.

Tomáš Lavický

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook