Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Zimní šipkařská liga: Sedmé kolo pro Tomáše Pardyho

 V pravý čas se probudil Tomáš Pardy, který v sedmém kole Zimní šipkařské ligy zaznamenal nához 404 bodů a zároveň upsal své nejslabší kolo (256 bodů). To ho katapultovalo z 28. na průběžné 6. místo. Na druhém místě skončil dosavadní lídr soutěže Michael Ulička s 388 body, na třetí pozici pak další z předních hráčů ligy David Kubela (358 bodů). 

Výsledky hráčů, kteří se zúčastnili pátečního (14. 2.) sedmého kola

Průběžné pořadí po sedmi kolech (počítáno 6 nejlepších kol)

Tabulku vede Michael Ulička s náhozem 2262 bodů s relativně velkým náskokem na druhého Jiřího Laryše (2133 bodů). Oba hráči však ještě pravděpodobně upíší svá slabší kola, která činí 318 (42 bodů pod průměrem u Uličky), respektive 276 bodů (64 bodů pod průměrem u Laryše). Podobně je na tom třetí David Kubela, který čeká na úpis svého nejhoršího výsledku ve výši 312 bodů (16 bodů pod jeho průměrem). Soutěží může zamíchat momentálně čtvrtý hráč v pořadí Pavel Šafarčík, který sice hodil rekord celé soutěže, ale ostatní hody jsou nevyrovnané. Má však nejlepší upisovací pozici, protože má tři kola pod 300 bodů. Trojnásobný vítěz soutěže Jan Mrázek je za očekáváním, na vedoucího Uličku má ztrátu 322 bodů a jeho poslední tři kola by pokaždé musela atakovat hranici 400 bodů, aby se přiblížil čelu soutěže.

Soutěž začíná nabírat na zajímavosti. Jak je vidět z následující průběžné tabulky, hráči mají mezi sebou minimální bodové rozdíly a jeden povedený úpis špatného kola může znamenat posun o několik pozic.

Celková tabulka se všemi hody opět ke stažení pod tímto odkazem.

Tomáš Lavický

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook