Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Mezinárodní halový turnaj mladších žáků vyhrál tým z Raduně

 V neděli 16. března 2014 se v tělocvičně ZŠ Oldřišov uskutečnil první ročník mezinárodního halového turnaje mladších žáků. Do bojů zasáhlo pět týmů, které se utkaly systémem každý s každým 2 x 10 minut. Z vítězství se radovali mladší žáci z Raduně. 

Raduňští žáci nepoznali hořkost porážky a na své konto si připsali deset bodů, což znamenalo první místo v turnaji.  O dva body méně měla na svém kontě Pustá Polom a skončila na druhém místě. Právě tito dva soupeři sehráli nejpohlednější utkání dne, které mohlo předčasně rozhodnout o vítězi, skončilo však remízou 3:3. O tom, kdo turnaj vyhraje, se tak rozhodovalo až v závěru.

Třetí pozici obsadil domácí Oldřišov, který po vlažném začátku vyhrál až poslední dvě utkání, které jej vynesla na třetí pozici. Na čtvrtém místě se umístil mezinárodní účastník turnaje z polského Pilszcze. Na pátém místě pak skončil tým z Litultovic.

Zajímavé klání bylo k vidění v soutěži o nejlepšího střelce, kdy o svém vítězství rozhodla Barbora Bodková až v posledním utkání, kdy vstřelila hattrick a se šesti zásahy soutěž ovládla.

Celkové pořadí: 

1. SK Raduň

2. SC Pustá Polom

3. SK Moravan Oldřišov

4. F. C. Pilszcz

5. TJ Sokol Litultovice

Nejlepší střelec turnaje: Barbora Bodková (Pustá Polom)

Nejlepší hráč turnaje: Lukáš Orlík (Raduň)

Nejlepší brankář turnaje: Jan Müller (Raduň)

Organizátoři turnaje děkují ZŠ Oldřišov za zapůjčení tělocvičny a také divákům, kteří přišli podpořit nejmenší fotbalové naděje.

Fotogalerii z turnaje si můžete stáhnout do svého počítače pod tímto odkazem nebo ji shlédnout níže.

Video bude doplněno v průběhu týdne.

Upozorňujeme, že náš klub chystá na 28. červen 2014 velký turnaj mladších žáků, který se uskuteční na dvou travnatých hřištích. Propozice budou v nejbližší době zveřejněny na těchto stránkách a také budou zaslány na mail trenérům týmů, které se zúčastnily některého z předchozích ročníků. Reference z předchozích ročníků naleznete pod tímto odkazem.

Za organizační tým turnaje

Tomáš Lavický

Invalid Displayed Gallery

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook