Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

štítinafotbal.cz: MUŽI “A”: Plný bodový zisk z Oldřišova…

Článek ze stránek Štítiny k nedělnímu vzájemnému zápasu.

S očekáváním jsme hleděli k prvnímu utkání jara. A nečekal nás soupeř lehký. Oldřišov venku. Soupeř velmi kvalitní a dokazoval to od samotného začátku, kdy hrál velmi agresivně na hranici pravidel. Lehce nás úvodem přehrával a jeho agresivní hra na nás platila. Ale byli jsme to my, kdo udeřil hned z kraje utkání. Jmenovitě Tkadleček, který v 6. minutě utíká zprava a z ostrého úhlu přízemní prudkou střelou k tyči nedává domácímu gólmanovi žádnou šanci. Krásná individuální akce Honzy Tkadlečka s parádním a přesným zakončením – 0:1. Dále se odehrával boj víceméně mezi šestnáctkami, kdy se střídaly šance na obou stranách. My několikrát ohrozili branku soupeře, leč bez brankového efektu.  Největší šanci měli domácí v 36. minutě utkání, kdy nastřeli tyč Hlaváčkovy branky. Poločas končí naším vedením 0:1.

Druhý poločas jsme začali aktivněji my, kdy po sérii rohových kopů jsme měli šanci skórovat, ale bez efektu. Honza Tkadleček kopal 3 standartní situace z dobré vzdálenosti, nicméně ani jednou nenapodobil své krásné zakončení z přípravy. Dobrou příležitost měl po dobrém atakování při rozehrávce Thomas v 74. minutě, kdy z dobrého postavení jen těsně míjí branku domácích. Poslední dvacetiminutovku převzali do své režie domácí, kdy nám zle zatápěli. Největší a snad jedinou šanci utkání měli v 85. minutě, kdy mířili přesně k tyči, ale Hlaváček byl pozorný a míč vytlačil mimo své tyče. Poté jsme utkání už dovedli do vítězného konce.

Snažím se být ve svých komentářích objektivní. Jen čtěnáři posoudí jestli se mi to daří. Soupeř nás předčil agresivitou a měl mírně navrch ve středu pole. Ale to bylo asi vše. Naše obrana v čele s Hlaváčkem byla bezchybná, šancí dopředu jsme měli určitě více. Thomas s Tkadlečkem bojovali velmi dobře, posledně jmenovaný svůj dobrý výkon korunoval nádhernou brankou a proto si myslím, že jsme si výhru zasloužili, byť náš výkon nebyl ještě ideální. Je začátek sezóny a hráli jsme venku s kvalitním soupeřem.

Jindřich Sosna

Zdroj: stitinafotbal.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook