Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Deník: Jaroslav Narovec vede oldřišovský Moravan

Poměrně zajímavý přesun se odehrál na poli I.A třídy. Trenér Jaroslav Narovec po minulé sezoně avizoval konec na lavičce Kylešovic. I když si původně chtěl dát od fotbalu úplnou pauzu, minimálně na rok se ujal trénování Oldřišova.

Kylešovice vedl celkem sedm a půl roku. Za tu dobu se vypracoval 
v jednu z největších ikon klubu, protože hned třikrát dokázal s tímto mužstvem postoupit. Celek z okresní trojky dovedl až do I.A třídy.

„Podle mého to byla dostatečně dlouhá doba na to, abych se nyní odhodlal ke změně. Za mým odchodem stály osobní i sportovní důvody. Chtěl jsem mít víc času na osobní a pracovní život. Měl jsem na to právo. Třikrát se nám pod mým vedením povedlo postoupit, třikrát jsme vyhráli Slezský pohár a jednou jsme se dostali do finále Moravskoslezského poháru,” vysvětloval Jaroslav Narovec, jemuž v Kylešovicích prošla pod rukama asi stovka hráčů.

I když si chtěl fotbalově odpočinout, nakonec ho zlákala nabídka předsedy oldřišovského klubu Antonína Schwachy. Bývalý kylešovický kouč byl s klubem nějaký ten týden předběžně domluvený, ale svůj přesun nechtěl oficiálně potvrdit, dokud 
v novém působišti nevyřeší některé náležitosti, bez nichž by u týmu nenastoupil.

„Chtěl jsem, aby dobře spolupracovalo áčko i béčko. Součinnost a komunikace mezi těmito mužstvy je nutná. Proběhly už dvě schůzky a mám z toho dobrý pocit,” přiznal.

I z toho důvodu se v průběhu léta nepoohlížel po posilách. „Myslím si, že deváté místo z uplynulé sezony je pro Oldřišov, jenž ještě donedávna hrál krajský přebor, málo. Chci skončit lépe než devátý a pohybovat se v horní polovině tabulky,” odhalil své ambice Jaroslav Narovec a na závěr ještě doplnil:

„Žádné nové akvizice přivádět nehodlám. Oldřišovský kádr má svou kvalitu. Jak jsem už řekl, áčko hodlám vhodně doplňovat o kluky z béčka.”

Zdroj: Petr Dušek/Opavský Deník

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook