Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Jaroslav Samson: Vzkaz Moravanské rodině

Dopis od Jaroslava Samsona, který byl napsán před letošní sezónou 2014/15 pro SK Moravan Oldřišov.

Vážení kamarádi, fanoušci, hráči – prostě celá Moravanská rodino,

dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za Vaši podporu v mé současné, nepříliš lichotivé a příjemné životní situaci. Vaše vzkazy, které mi byly nedávno osobně doručeny Lubkem a Čokem při jejich návštěvě, mě osobně velmi potěšily a povzbudily a bez zdvořilostních frází si jich neskutečně vážím.

Samozřejmě bych rád využil situace a se zpožděním poblahopřál k obrovskému úspěchu, kterého dosáhl Moravanský dorost vítězstvím ve své soutěži. Myslím, že tento neskutečný výsledek je dán nejen dlouhodobou podporou obce, výboru SK Moravan ať už pod vedením Julka Jadrného nebo Antonína Schwachy včetně „našeho tajemníka“ a ikony oldřišovského fotbalu Romana Bořuckého, ale v neposlední řadě výsledkem mravenčí, obětavé, dlouhodobé dobrovolné činnosti trenérů mládeže Ondry Samka, Alexandera Godovského, Daniela Hartoše, Milana a Romana Pardyových.

V následující sezóně je určitě důležitá stabilizace „B“ týmu a záchrana „A“ týmu v 1. A třídě. Jsem přesvědčen, že v dalších letech nejeden mladý, nadějný odchovanec se stane součástí a oporou mužstva dospělých, jak se to před lety podařilo M. Jadrnému, V. Jadrnému, M. Uličkovi, T. Pardymu, J. Blahetkovi, atd.

Věřím a přeji Vám, že další fotbalový ročník bude pro SK Moravan nejen minimálně stejně úspěšný, ale ať všichni nebo aspoň co největší část Oldřišovanů chodí s chutí do areálu SK Moravan na fotbalová utkání od těch nejmladších až po mužstva dospělých.

Chtěl bych popřát novému trenérovi panu Narovcovi hodně úspěchů, vítězství a osobní spokojenosti v tak báječném spolku, jakým dle mého, a jsem o tom přesvědčen, SK Moravan je.

Sportu zdar a fotbalu a hokejbalu zvlášť

Jaroslav Samson

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook