Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Memoriál Richarda Wagnera vyhrál Petr Prášilík

V prosinci loňského roku se  v tělocvičně ZŠ Oldřišov uskutečníl 1. ročník Memoriálu Richarda Wagnera ve stolním tenise. 

Za značného zájmu nejen sportovců, ale i diváků,  proběhl 27. 12. 2014 v naší obci turnaj ve stolním tenise. Účastníci byli rozděleni do 6 skupin po 5 hráčích, přičemž první 3 postoupili do vyřazovacích bojů o celkového vítěze turnaje, který obdržel putovní pohár z rukou pana starosty a paní Aleny Wagnerové.

Přestože se turnaje zúčastnili nejen místní občané, ale i sportovci z okolních obcí, první 3 místa zůstala na domácí půdě.

Děkujeme tímto všem sponzorům, kteří se podíleli na hodnotných cenách pro prvních 8 hráčů v pořadí. Věříme, že tímto I. ročníkem jsme zahájili novou tradici, která každoročně přispěje k příjemnému prožití Vánočního období a zpestří sportovní vyžití občanů v naší obci.

Petr Prášilík

Invalid Displayed Gallery

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook