Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

fcsobruntal.cz: Náš A tým v Oldřišově těsně prohrál

Článek ze stránek FC Slavoj Olympia Bruntál k zápasu Oldřišov – Bruntál naleznete dále v textu.

Na hřišti Moravanu Oldřišov zahájili v neděli fotbalisté FC SO Bruntál jarní část soutěže I. A třídy  a ani výrazně zlepšený výkon ve druhé polovině utkání je k bodovému zisku nakonec nepřivedl.

Bruntálští fotbalisté začali utkání na hřišti souseda v tabulce velmi dobře. Už v 1. minutě poslal hosty do vedení hlavou Stefanovský po centru Štalmacha. Hosté byli v této fázi lepším týmem i nadále, ale postupně se do jejich hry vloudila pasivita. Domácí fotbalisté toho začali využívat a ve 26. minutě bylo vyrovnáno. Střelu domácího záložníka ještě stačil brankář hostů vyrazit, ale na dorážku jeho spoluhráče už byl krátký. Domácí byli vedoucím gólem povzbuzeni a získali herně navrch.  Oldřišov si vytvářel brankové příležitostí a jednu z nich po centru z pravé strany využil k otočení výsledku na svou stranu. Hosté byli v útlumu a domácí měli další dobré možnosti ke skórování, které naštěstí pro hosty již nevyužili. Do přestávky se tak skóre zápasu neměnilo.

Ve druhém poločase se karty otočily. Hosté provedli změny v sestavě a začali soupeře přehrávat. Více nebezpečných situací bylo k vidění před brankou Oldřišova. Bruntálští fotbalisté ale místo častější střelby zbytečně kombinovali a chtěli míč dotlačit až do branky. To se jim sice dařilo, ale střelecky vycházeli naprázdno. V 77. minutě byli hosté blízko vyrovnání, ale domácí gólman byl proti a předvedl skvělý zákrok. Oldřišov hájil těsné vedení a v 80.minutě jej pojistil. Hosté ve snaze vyrovnat se vysunuli do útoku a domácí po rychlém protiútoku přidali třetí gól do sítě Bruntálu. V závěru vrhl hostující celek všechny síly do útoku. V 81. minutě se dostal na hranici velkého vápna Oldřišova k míči Cabál a vydařenou střelou k tyči vrátil svůj tým do zápasu. V závěrečných minutách vrhli hosté všechny síly do útoku, ale gólově se už neprosadili. Oldřišov uhájil těsné vedení až do konce a připsal si důležité body.
“Mrzí mne, že hráči vůbec nerespektují pokyny trenérů a tím dostáváme zbytečné branky. Pořád chceme hrát kombinační fotbal před naši šestnáctkou a soupeř to trestá. Takto ztrácíme venku všechny body”, řekl smutně k utkání předseda FCSO Jan Urban

Branky: 1. Stefanovský, 81. Cabál, sestava Bruntálu: Jiří Šulák, Hajdík (46.Strnadel), Jan Krajčovič, Horák, Jan Šulák, Petr Šanda, Kaup, Pokorný, Zatloukal (61.Piňos), Stefanovský (58.Cabál), Štalmach, trenér: Jan Sniežek,vedoucí mužstva: Josef Krajčovič. (st)

Zdroj: fcsobruntal.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook