Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Pokyny k tréninkovému výjezdu do sklípku

Páni fotbalisté, vytrvalé partnerky, přátelé a fandové Moravanského fotbalu.

Jak jistě víte, v pátek 13. listopadu 2015 – jak zvláštní datum – odjíždíme na poslední tréninkovou společnou jednotku v roce 2015, kterou absolvujeme ve sklepních prostorech vinného sklípku HERBENKA  v Hustopečích za asistence cimbálové muziky.

Odjezd je v pátek v 15.30 hod. od sportovního areálu SK Moravan Oldřišov, což bude asi poslední místo, které si budete JASNĚ pamatovat, neboť pro Vás všechny následuje “obrovské ” zatížení, nikoliv pohybového aparátu, ale zcela jiných Vašich,  doufám, že do té doby zdravých lidských orgánů. Následuje cesta přes Opavu, kde bude další nástupní místo, tradičně u Geodésie a pak již přímo směr Hustopeče. Občerstvení do autobusu zajišťuje náš ERKÍÍÍÍ  a řidiči se budou střídat dle jejich momentálního zdravotního stavu a to Vaťo a Dušan.

Věřím, že dojedeme tam a možná bude nějaký řidič k dispozici i následující den při návratu. Ubytování máme zajištěno ve studiích, které se skládají ze dvou pokojů 2 + 3-4 lůžkových s jedním sociálním zařízením. To jenom, aby jste se měli čas připravit, jakým způsobem budete ulehat, pokud ulehat budete.

V sobotu probíhají v Hustopečích Svatomartinské slavnosti, kterých se individuálně zúčastníme ,dle vlastního uvážení, schopností a sil. Odjezd je plánován na sobotu 14.listopadu, pokud možno tohoto roku, tak aby Ti nejsilnější z nás byli schopni a ochotni podpořit našeho MAJSTERA a jeho kolegy na KARMAŠOVÉ zábavičce v restauraci  U Pardů. Pokud někdo neví, kde to je, rád mu poradím, sem tam tam zaskočím na skleničku.

V příloze také zasílám seznam cestujících. Žádám Vás o potvrzení účasti a sdělení, kde nastoupíte do autokaru ZÁBAVY a ŠTĚSTÍ.

V současné chvíli je ještě 10 míst volných pro případ, že by někdo z Moravanských fanoušků chtěl strávit toto krátké soustředění s námi, může se ještě přihlásit. Cena pro takové cestující je 1 100 ,- Kč (600 Kč -pobyt ve vinném sklepě-neomezená konzumace vín + veškeré jídlo z nabídnutého menu; 300 Kč – ubytování a 200 Kč doprava).Uzávěrka je ve čtvrtek v 21.00 hod.

S pozdravem

Samson Jaroslav
metodik akce

tel. 774 179 278

Jmenný seznam

Svatomartinské hody

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook