Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Nečekaný výbuch Oldřišova

Tonoucí Slavkov se o víkendu chytil stebélka naděje. Před vlastními příznivci rozdrtil soupeře z Oldřišova, který doplatil na lajdácký vstup do zápasu. Domácí poprvé na jaře nastoupili v sestavě se zkušeným bomberem Malčekem a ten svůj návrat na trávník oslavil dvěma rychlými góly.

Hned ve 4. minutě vydláždil Obludník typickou českou uličku pro Rubého, který uviděl v šestnáctce Malčeka a rázem to bylo 1:0. Ještě během úvodní čtvrthodinky využil Kubín nedorozumění hostující defenzivy a Malček zasouval míč do prázdné klece – 2:0. Fotbalisté Oldřišova se postupně zvedali ze dna, jenže dopláceli na neproměněné šance. Hlavně Šamárek si mohl ukroutit hlavu, protože doslova zavraždil tři stoprocentní tutovky, když si pokaždé vylámal zuby na výtečném brankáři Štencelovi.

Hostům se bídné zakončení vymstilo ve 42. minutě. Malček sklepl balon hrudí Královi, který okamžitě vysunul do křídla Hendrycha, po jehož zpětném pasu skóroval mladíček Rubý – 3:0. Druhou půli otevřela příležitost oldřišovského Utěšeného, jenže Štencel předvedl další znamenitý zákrok. V krasojízdě tedy pokračovali borci ze Slavkova. Na časomíře zrovna naskočila 60. minuta, když výtečně zakombinovali Leifert s Hendrychem, Rubý ještě neuspěl, ale dobíhající Schneider už dotáhl báječnou akci ke gólové tečce – 4:0.

O tři minuty později hosté zapěli svou labutí píseň. Domácí kapitán Obludník podrazil ve vápně Dedka a Šamárek proměněnou penaltou připravil Štencela o čisté konto – 4:1. Oldřišov potom ještě kousal, v 85. minutě mu ovšem Slavkovští zatrhli tipec. Daniel Pavelek nasměroval přesný centr na Kubína, který si míč pohodlně zpracoval a zblízka pokořil gólmana Anděla – 5:1.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook