Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

O pohár města Opavy: Chuchelná – Oldřišov 2:4

Zápas se od prvních minut hrál pod naší taktovkou. Vliv na kombinaci, která byla místy nepřesná, měl i nerovný terén .Ujali jsme se vedení již v 6´po pěkné kombinační akci ze strany, kdy po centru Šamárka se na hranici malého vápna minul Wicha, za kterým však stál nekrytý Pardy, který do opuštěné branky vsítil gól. Až do 30´jsme hru měli jednoznačně pod kontrolou a v této minutě jsme zvýšili svůj náskok po zaváhání domácí obrany, kdy Šamárek našel Wichu, který bezpečně proměnil. Určitě stojí za zmínku hlavička a střela Utěšeného, která jen těsně minula branku domácích.

Po druhém vstřeleném gólu se domácí osmělili a měli 3 nadějné šance, které kryl Anděl. Druhý poločas už byl vyrovnaný, když domácí se dostali do hry po zbytečném nedovoleném zákroku Samka, kdy následovala penalta, kterou v 54´proměnili a bylo 1:3. V 75 ´po rohovém kopu a hlavičce bylo sníženo na 2:3. Hned z rozehrání padl asi nejkrásnější gól utkání, kdy si Šamárek s Wichou pohráli s domácí obranou a bylo 2:4. Což byl konečný výsledek a zasloužené vítězství.

Branky Oldřišova: 8. Pardy, 30. a 75. Wicha, 64. Šamárek

Asistence: 8., 30. a 75. Šamárek

Sestava: Anděl – Droppa, Samek (61. Utěšený), Steuer – Jadrný, Utěšený (46. Mrázek) – Pardy, Bořucký, Kurka (30. Pusch) – Šamárek, Wicha

V příštím kole narazíme v neděli 7. 8. 2016 od 17 na Štěpánkovice, zápas se hraje na jejich hřišti. Odjezd busu v 15:45 hodin.

Jaroslav Samson, trenér

 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook