Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Jindřich Pardy oslavil 60 let

obsahuje fotogalerii Dne 7. srpna oslavil 60. narozeniny Oldřišovský virtuos, opavský fotbalista století, hráč opavského Ostroje, SK Moravan Oldřišov a Viktorie Chlebičov pan Jindřich Pardy. 

Fotbalovému řemeslu se naučil v rodném Oldřišově, v 16 letech došlo k fotbalovému stěhování do Opavy, kam ho objevil legendární opavský trenér pan Alois Sommer. V Opavě strávil celou svou kariéru kromě vojenských let, které prožil v Dukle Kroměříž a v Dukle Uherské Hradiště .

Po vojenských létech se vrátil do Opavy, kde mu dal šanci, kterou již nepustil, dal pan Evžen Hadamczik. V Opavě trávil celý svůj bohatý fotbalový život. Pamětníci z Oldřišova jistě vzpomínají na dobu, kdy na domácí zápasy jezdil celý autobus a oldřišovští fanoušci měli své vyhrazené místo na stadionu  Ostroje v prostoru dnešního sektoru pro hosty.

Jindra byl mistrem standardních situací a dával spoustu důležitých gólů. Z pozice středového hráče jich dal za svou kariéru v opavském dresu 66. Určitě jedno z nejpovedenějších utkání odehrál s Neratovicemi, když se mu narodil syn Tomáš a on vstřelil 4 branky. Po skončení bohaté kariéry pokračoval v rodném Oldřišově, kde působil také 4 roky jako trenér a v Chlebičově, odkud pochází jeho žena Helena. Definitivně pověsil kopačky  na hřebík ve 45 letech.

Vše nejlepší přejí všichni fandové a přátelé oldřišovského fotbalu.

Invalid Displayed Gallery

 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook