Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Mokré Lazce – Oldřišov 1:3

Fotbalisté Oldřišova se vraceli z Mokrých Lazců ve skvělé náladě, protože si z horké půdy odváželi cenné tři body. Hosté naznačili své ambice již ve 2. minutě, kdy Klement pelášil sám na gólmana Šehoviče, ale obrovskou příležitost neproměnil. Domácí však nechtěli zůstat v ničem pozadu. O chvíli později prodloužil Vošvrda míč na Wickiho, který ovšem v koncovce totálně selhal. Do nerozhodného stavu tedy řízl až oldřišovský Klement. Ve 13. minutě si naběhl na centr Wichy a z bezprostřední blízkosti překonal bezmocného Šehoviče – 0:1.

Mokré Lazce ovšem opláceli podobnou mincí. Žurek obral o míč chybujícího Samka, poté předvedl šikovnou narážečku s Wickim a na světelné tabuli se objevily dvě jedničky – 1:1. Domácí očividně ožili, jenže Galvas nejprve nezužitkoval nezištný pas Žurka a dorážku Římana po rohu Galvase odvrátili hostující zadáci z brankové čáry.

Udeřilo tedy na odvrácené straně fotbalové šachovnice. Deset minut před přestávkou vyslal Bořucký do dalšího nájezdu Klementa, který tentokrát udržel nervy na uzdě – 1:2. CHleba se potom lámal kolem 65. minuty. Mokré Lazce dychtily po vyrovnání, ale Wickiho sólo bravurně zlikvidoval gólman Anděl. Poslední slovo si tedy vzali kluci z Oldřišova. Žídek s Jadrným doslova vydláždili Šamárkovi cestu ke třetímu přesnému zásahu v domácí síti – 1:3.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook