Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Štítina: Oldřišov 1:1

Fotbalisté Štítiny vtrhli na trávník jako ničivé tsunami. Hned ve 2. minutě se po rohu odrazil míč zpět k Režnarovi, který poslal do ohně další os­trý centr a Prokša balon chyt­ře tečoval stehnem – 1:0.

Do­mácí pak svírali soupeře na jeho obranné polovině, jenže potřebnou pojistku nepřidali. Nejprve si Maloch počíhal na zpětný pas Režnara, ale gólman Anděl byl připraven. Následo­vala příležitost Matyáška, kte­rý orazítkoval tyčku. O chvíli později pokazili slibné přečís­lení Režnar s Prokšou a vzápětí Tkadleček totálně zpackal samostatný nájezd. Poté se konečně dostali ke slovu hos­té z Oldřišova. Droppa rych­le rozehrál standardku, jenže Utěšený správně nesešteloval mířidla.

Vyrovnání se tedy zrodilo až ve 33. minutě. Prs­ty v něm měl štítinský stoper Švacha, který hlavou nešťastně přizvedl centr Michala Jadrné­ho a vsítil si ukázkového vlas­tence – 1:1. Po přestávce mohl rozhodnout hostující Bořucký, když se probil do sólového úniku, ale ztroskotal na bran­káři Ujfalušim. Štítina reago­vala pouze zblokovanou ranou Tkadlečka. V závěru ještě zazlobil Oldřišov. Domácím nesklapla ofsajdová past, čehož využili Hofer s Klementem, jenže střídajícímu Wichovi nebylo přáno, takže se body v sobotním odpoledni dělily.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook