Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov – Ludgeřovice 4:4

Reklama na fotbal byla k vi­dění v Oldřišově, kam zavítaly rozjeté Ludgeřovice. Již úvodní čtvrthodinka zahřála u srdíčka, jenže střelci zatím mlčeli. Poté však domácí Wicha prodloužil balon efektní patičkou na Bořuckého, který našel na rohu šestnáctky Utěšeného a ten parádně uklidil míč ke vzdáleněj­ší tyči -1:0.

Hosty to ovšem nevykolejilo. O pár vteřin později pelášil Pěntka sám na gólmana Anděla a potvrdil pověst zabijá­ka – 1:1. Samsonovi hoši ale od­pověděli tím nejlepší způsobem. Po rohu Žídka Ludgeřovice od­vrátily balon pouze k Wichovi, který z hranice velkého čtverce vymetl šibenici – 2:1. Fotbalis­té Oldřišova se však ani v tomto případě z vedení moc dlouho ne­těšili. Pěntka si naběhl na rohový- kop Fojtíka a přesnou hlavičkou upravil na 2:2.

Překvapivý lídr soutěže nadále hýřil aktivitou, což se mu vyplatilo. Klos si totiž j vyměnil míč s Fojtíkem a nepříliš razantním pokusem zaskočil zkoprněného Anděla – 2:3. Stále ještě před přestávkou si ale Bořucký šikovně zpracoval balon hrudí a zařídil poločasovou re­mízu 3:3.

Druhá půle byla gó­lově skromnější. Domácí se při­blížili plnému bodovému zisku v 71. minutě, kdv se Wicha probil nejrychleji k dorážce a nádher­ně zavěsil míč pod břevno v 4:3. Spravedlivou plichtu pak zařídil Fojtík, který našel recept na bez­mocného Anděla – 4:4.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook