Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Stará Bělá – Oldřišov 2:2

Fotbalisté Oldřišova si od­vezli cenný bod z ostravské Staré Bělé. Hosté se poprvé ra­dovali hned v 9. minutě, kdy si Michal Jadrný šikovně na­razil balon s Žídkem, násle­doval ostrý centr do vápna a velice dobré zakončení Kle­menta – 0:1.

Domácí se ješ­tě ani nestačili oklepat z ne­čekaného úderu, když málem znovu inkasovali. Bořucký se protáhl až před gólmana Sla­víka, který však tentokrát za­vřel krám. Stará Bělá si zvedla náladu ve 14. minutě. Rusin ko byl u míče trošku rychleji než brankář Anděl a začína­lo se prakticky od nuly – 1:1. Oldřišov ale i nadále předvá­děl sympatický výkon, za což sklidil gólové ovoce. Na časo­míře zrovna naběhla 29. mi­nuta, když se ze třiceti met­rů opřel do balonu Klement a znovu našel recept na Slavíka – 1:2.

Chleba se ovšem lámal až po přestávce. Hosté nejprve přežili několik nebezpečných standardek soupeře, aby pak málem sami udeřili. Utěše­ný zkusil po špatném odkopu Slavíka chytrý lob, jenže míč prolétl kousek nad břevnem. Oldřišov tohoto momentu li­toval dvojnásob v 75. minutě. Sudí bohužel přehlédli útočný faul na Michala Jadrného, ba­lonu se chopil Malík a nepříliš prudkou střelou zaskočil An­děla, který rozhodně neměl čisté svědomí – 2:2.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook