Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Vítkov – Oldřišov 6:3

V útočně laděném utkání se z výhry zaslouženě radoval Vitkov, který zlomil odpor Oldřišova již v prvním poločase. Po necelých třiceti vteřinách hry putoval míč přes Špoka a Pavlíčka ke Krásovi, ten předvedl efektní zasekávačku a vzápětí propasíroval balon pod tělem 4 gólmana Anděla.

O druhý zásah domácích se postaral Lu­káš Dohnálek, když završil pěknou akci Špoka s Jurečkou – 2:0. Třetí hřebíček pak do hostující rakve zatloukl Špok, který úspěšně dorážel jedovatý pokus Jurečky – 3:0. Počtvrté se stadi­on otřásl nadšením ve 39. minu-tě. Důrazný Krása naservíroval míč Pavlíčkovi a ten zachoval ledový klid – 4:0.

Oldřišov se vzpamatoval až po přestávce. Hned ve 46. minutě se po rohu Michala Jadrného ”vyšroubo­val do vzduchu Kurka a korigo­val na 4:1. Hosté ožili, když tře­ba Utěšený zacloumal břevnem. V 63. minutě však Jakub Dohná­lek uvolnil chytrým dloubákem Černocha, který ještě šikovněji přehodil Anděla – 5:1. Půltucet inkasovaných branek si fotbalis­té Oldřišova odváželi domů po hezké kombinaci Krásy s Jureč­kou – 6:1. V závěrečné čtvrtho­dince alespoň zmírnili vysokou porážku. Wicha sice nejprve po­laskal tyčku, ale Michal Jadrný si s míčem potýkal trošku lépe – 6:2. Na finálních 6:3 potom pe­četil po zdařilém individuálním průniku Bořucký.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook