Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Oldřišov – Bohuslavice 5:0

Oldřišov sice nastoupil v hodně kombinované sestavě, ale příliš mu to neuškodilo, protože o víkendu triumfoval pětibrankovým rozdílem.

Bohuslavice doplatily na obrov­ské množství individuálních chyb. První hrubku vyrobi­ly v 18. minutě, kdy po dlou­hém pasu Šamárka namazal hostující Horsinka nechtě­ně Bořuckému a ten nemilo­srdně trestal – 1:0. Fotbalis­té Bohuslavic však neklesali na mysli. Po odvážném prů­niku Radima Kociána mohl vyrovnat Sebrala, jenže z de­seti metrů poslal balon pouze do oblak. Těsně před přestáv­kou si ale hostující defenziva vybrala další slabší chvilku, když zaspala při rohu Mi­chala Jadrného a Kurka vsí­til důležitý gól do šatny – 2:0.

V 53. minutě na sebe bohuslavičtí zadáci opět nechápavě koukali, protože po standardce Šamárka vůbec nereagovali na náběh Kurky – 3:0. Kano­náda Oldřišova pak pokračovala v 58. minutě. Kurka zatáhl míč po křídle, následoval luxusní centr do šestnáctky a parádní hlavička Klemen­ta – 4:0. Snížení mohli obsta­rat Radim Kocián s Jiřím Ko­ciánem, jenže prezentovali se spíše ragbyovými pokusy. Demolici Bohuslavic uzavře­la 70. minuta. Agilní Bořucký si sice vylámal zuby na bran­káři Grossovi, ale dorážejí­cí Klement osvědčil obrovský důraz, když z pětky ve skluzu pečetil na finálních 5:0. Hosté tedy zůstali přikováni na poslední příčce tabulky, zatímco Oldřišov se nenápadně tlačí na medailové stupínky.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26. 3. 15:00

  Oldřišov – Bolatice

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – Heřmanice

  naše branky: Manderla, Kurka, Mezera

 • Krajský přebor

 • Náš facebook