Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Zimní šipkařská liga míří do finále

V pátek 24. 2. 2017 se uskuteční již osmé kolo Zimní šipkařské ligy a hráči tak začnou upisovat své nejhorší výsledky. Shrňme si poslední dvě herní kola. 

Upozornění pro hráče: Slavnostní ukončení se uskuteční jako obvykle týden po 10. kole, tzn. v pátek 17. 3. 2017 od 19:00 hod.

Šesté kolo ovládl Michael Ulička s vysokým náhozem 554 bodů, na druhé pozici skončil Pavel Šafarčík, který hodil o sto bodů méně. Třetí příčka patřila Petrovi Hluchníkovi s 417 body. 

O týden později se uskutečnilo sedmé kolo, které opět ovládl Michael Ulička s 458 body. Druhý byl Tomáš Varmus s 419 body, třetí skončil Jaroslav Blahetka s 358 body. 

Kompletní přehled všech hodů všech hráčů naleznete pod tímto odkazem.

Po sedmi kolech je v čele Michael Ulička s 3128 body, s odstupem za ním pak Pavel Šafarčík (2845 bodů, ztráta na prvního -283 bodů). Třetí je aktuálně Jan Duxa (2623, ztráta na druhého -222 bodů). 

3 Komentáře k “Zimní šipkařská liga míří do finále”

 1. Jan Duxa napsal:

  proč mám v tabulce zapsaných 8 kol, když jsem nic dopředu neházel?

  • Tomáš Lavický napsal:

   Zjistím a dám vědět.

   • Jan Duxa napsal:

    Já už asi vím proč.
    Čagalovic předhazovali 8.kolo a já s T. Varmusem jsme hráli mimo ligu s nima a já dával peníze za nás oba na stůl a Zajda to asi pochopil, že hážu ligu. Proto já mám zapsané 8.kolo a Tomáš nee

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  soutěže pozastaveny

 • Minulý zápas

  3:2

  D. Datyně – Oldřišov

 • Krajský přebor

 • Náš facebook