REGION OPAVSKO: Chlebičov – Oldřišov 2:2

Do Chlebičova minulou sobotu dorazil Oldřišov, takže se očekávala atraktivní a útočně laděná fotbalová bitva. Úvodní minuty skutečně slibovaly zajímavé utkání. Hosté se dostali do velice laciného vedení, když po dlouhém nákopu Klementa vyběhl gólman Josefus zbytečně mimo šestnáctku, Bořucký ho snadno obešel a pak dopravil míč ze dvaceti metrů do opuštěné kasy – 0:1.

O čtvrthodinu později se však na světelné tabuli objevili dvě jedničky. Domácí Korbel totiž pelášil úplně sám na brankáře Anděla a potvrdil pověst kanonýra – 1:1.

Fanoušky však bavil hlavně začátek druhé půle. Nejprve zazdil Korbel sólový nájezd. Na opačné straně nabil Bořucký volnému Klementovi, po jehož střele neúspěšně dorážel Kurka. Skóre se tedy měnilo až v 50. minutě. Po standardce Michala Jadrného vypadl Josefusovi balon osudně z náruče a dobře stojící Utěšený trestal – 1:2.

Nečekanou porážku Chlebičova ale odmítl bomber Korbel, který v 63. minutě pohotově upravil na 2:2. Domácí mohli dokonce zvítězit, jenže Elek po zpětném pasu Korbela selhal. Sobotní střetnutí tak dospělo ke spravedlivému remízovému konci.

Zdroj: REGION OPAVSKO