Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Oldřišov – Bolatice 1:0

Nedělní souboj Oldřišova a Bolatic příliš nenadchl. Na těžkém terénu se obě mužstva utápěla v nepřesnostech, přesto se pár šancí vyskytlo. O první pozdvižení v ochozech se postaral hostující Petr Langer, jehož pohotový volej zaplul těsně vedle tyče.

Domácí reagovali akcí Bořuckého, který prošel středem hřiště a vypálil těsně mimo. Poté hledal domácí Pusch ve vápně Utěšeného, jenže oldřišovský bijec nezasáhl balon zrovna ideálně. 

Gólový účet zápasu tedy rozepsal až Pusch, když pohodlně skóroval po střetu Bořuckého s brankářem Kramářem – 1:0. Vyrovnání viselo na vlásku těsně před přestávkou, ale Ballarin opakovaně zpytoval svědomí. Ve druhé půli už nebylo skoro na co koukat. Oldřišov potěšil své příznivce pouze při průniku Pusche, jehož střela ale postrádala potřebnou razanci. 

Bolatice pak na sebe upozornily dlouhým nákopem Sebraly, kdy Obrusník sklepl hrudí pro Petra Langera, jenže vytáhlý útočník neměl správně seřazenou mušku. Domácí fotbalová eskadra už si ve zbytku utkání chatrný náskok s přehledem pohlídala, takže získala cenné tři body. 

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook