Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Oldřišov – Štítina 2:4

V Oldřišově si labužníci pochutnali na delikátním fotbalovém menu. Domácí byli sice naladěni na útočnou strunu, jenže nepohlídali si zadní vrátka. 

Hned v 8. minutě potáhl míč Šimeček, poté poslal kolmici na Tkadlečka a hostující forvard proměnil samostatný nájezd – 0:1. Po dalším smrtícím kontru Štítiny zakončoval Maloch, ale gólmana Anděla nepřekonal. Hosté si spravili náladu deset minut před pauzou, kdy si Tkadleček naběhl na časovaný pas Řeháčka a přidal další zářez na svou střeleckou pažbu – 0:2.

O chvíli později si Tkadleček potřetí střihl sólo. Tentokrát nasadil Andělovi potupně jesličky, přičemž mu úspěšně asistoval Šimeček – 0:3. Oldřišov však záhy reagoval, když Utěšený oslovil ideálním centrem Bořuckého, který udeřil ze vzduchu – 1:3. Domácí pak přečkali čtvrtý nájezd Tkadlečka, aby následně řádně zdramatizovali nedělní duel. 

V 57. minutě zkusil štěstí Bořucký a stínící Bechný šikovně tečoval balon mimo dosah brankáře Evjáka – 2:3. Štítina ovšem nepřipustila větší komplikace, Šimeček, Matyášek a Maloch sice nejprve odmítli tříbodovou pojistku, ale posledně jmenovaný si v 68. minutě střihl střelecké repete. Řeháček přetáhl centr na zadní tyčku, odkud Maloch nacpal míč nekompromisně pod břevno – 2:4.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook