Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Štěpánkovice – Oldřišov 4:1

Štěpánkovice si na vlastním stadionu pošmákly na fotbalistech Oldřišova, kteří přitom vkročili do nedělního zápasu nesmírně sympaticky. 

Svou územní převahu gólově vyjádřili ve 23. minutě, kdy si Novák počínal nepříliš důrazně, přes Kurku a Šamárka putoval míč k Wichovi a ten už si věděl rady- 0:1. Do další slibné příležitosti se řítil Šamárek, jenže v klíčovém momentu si příliš neporozuměl s balonem. 

Ani Štěpánkovice střelecky nemlčely, ale Liška se Smažíkem nezvolili správný způsob zakončení. Až tři minuty před přestávkou utekl po křídle Kožušník a Liška z hranice šestnáctky vsítil důležitý gól do šatny – 1:1.

Do druhé půle vyslali domácí trenéři na trávník bombera Schwalbeho, který se jim brzy odvděčil. Běžela 55. minuta, když nebezpečně pálil Dušan Harazim a čerstvý Schwalbe se protlačil k úspěšné dorážce – 2:1. Za dalších pět minut se celá situace opakovala, takže Oldřišov musel najednou čelit dvojnásobnému manku – 3:1. 

Poslední direkt hosté obdrželi v 85. minutě. Prudký centr Vlastimila Harazima vyškrábl brankář Anděl pouze k Dušanovi Harazimovi a ten se zblízka nemýlil – 4:1. Domácí klidně  mohli zvítězit ještě vyšším rozdílem, když zrovna Dušan Harazim polaskal tyčku. 

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 19. 3. 15:00

  Oldřišov – Heřmanice

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook