Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Jakubčovice přejely Oldřišov

Jakubčovice hlavně zásluhou hattricku Ďuricy dokázaly vysoko porazit Oldřišov. 

Oslabený Oldřišov nastoupil před vlastními příznivci proti rozjetým Jakubčovicím a skončilo to pohromou. Domácí udrželi nulu pouze necelých devět minut. Poté propadl míč po rohu ke Kamilovi Molnárovi a ten ho famózně nacpal do víka – 0:1. Fotbalisté Oldřišova zazlobili rovněž po standardní situaci. Jadrný přetáhl centr na zadní tyčku, jenže Bořucký rozvlnil boční síťku. O chvíli později našel Jadrný uvnitř šestnáctky Klementa, jehož volej bohužel nezasáhl cílené zařízení. 

Po přestávce už vládli pevnou rukou hosté. Náladu jim vydatně vylepšila 51. minuta, kdy rozjel své galapředstavení Ďurica – 0:2. Za necelou čtvrthodinku se Ďurica vyšrouboval do vzduchu a přetavil centr Schreiera ve třetí gól Jakubovic – 0:3. Oldřišov naprosto odpadl, což byla voda na hostující mlýn. O čtvrtou branku favorita se postaral neúnavný Ďurica, čímž zkompletoval čistý hattrick – 0:4. Kalich hořkosti si domácí vypili až do dna v 86. minutě, neboť popáté inkasovali z kopačky Zagola – 0:5. Jakubčovice díky vysoké výhře vystoupaly již na druhou příčku tabulky, zatímco Oldřišov stále ještě nestvrdil záchranu. 

Ohlasy k zápasu

SK Moravan Oldřišov

Jaroslav Samson, trenér Oldřišova: Tentokrát budu stručný. Nastoupili jsme klasicky v oslabené sestavě, ale na tohle bych se nechtěl vymlouvat. Hosté prostě byli po všech stránkách lepší. My jsme jim nemohli konkurovat hlavně fyzicky. Po druhém inkasovaném gólu jsme totálně odpadli. Někteří hráči se na to prostě vykašlali. Jakubčovice vyhrály naprosto zaslouženě.

TJ Tatran Jakubčovice

Josef Molnár, asistent trenéra: Hráli jsme dobře. Od zápasu s Vítkovem se nám ustálila sestava, všechno si tak nějak sedlo a daří se nám Navíc Oldřišov, narozdíl od Krásných Louček, chtěl hrát fotbal. Poslední tři zápasy si chceme užít.

zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook