Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Loučky vydřely výhru

Záchranářský souboj vydřeli domácí brankou po hodině hry. 

Fotbalisté Oldřišova pokračují v jarním trápení, takže si stále ještě nemohou být zcela jistí záchranou. Krásné Loučky naopak potvrdily vzestupnou křivku výkonnosti, když díky hubené výhře zůstaly v tabulce těsně nad sestupovým pásmem. Na tradičně špatném hřišti toho obě mužstva ze svého repertoáru moc nevytáhla. V prvním poločase převažovaly na trávníku nepřesnosti, zatímco vyložených šancí se, s výjimkou rány domácího Laláka do tyčky, diváci nedočkali. 

Po přestávce se nejprve osmělili hosté. Prudký projektil z dílny Bořuckého ovšem těsně minul vzdálenější tyčku. Chleba se tedy lámal až v 62. minutě. Po standardní situaci domácích si gólman Anděl počínal dost nedůrazně, když slabě vyboxoval vysoký balon a Fiurášek se přimotal k úspěšné dorážce – 1:0. Borci z Oldřišova potom samozřejmě povolili obranná stavidla, čehož fotbalisté Krásných Louček využívali k nebezpečným brejkům, které ovšem Fiurášek s Dvořákem nezužitkovali. Hosté na sebe upozornili pouze při pěkné akci Utěšeného, ale nikdo z jeho týmových kolegů nedokázal míč procpat za brankovou čáru. Na Bruntálsku tak mohla propuknout vítězná radost.

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Krásné Loučky z. s.

Miroslav Pella (vedoucí mužstva): Byl to zápas o záchranu. Mančaft jsme postavili defenzivní, a chtěli jsme co nejdéle bránit bezbrankový stav. První půle skončila bezbrankově. I po přestávce pokračoval fotbal, který žádnou loženku nepřinesl. My jsme se ujali vedení po hodině jsme se ujali vedení. Hosté pak chtěli zápas zvrátit a my jsme chodili do jejich otevřené obrany. Šance jsme ale neproměnili. Závěr jsme už ukopali.

SK Moravan Oldřišov

Jaroslav Samson, trenér Oldřišova: Od začátku jsme byli silnější na míči, když jsme docela solidně kombinovali, ale pouze po šestnáctku soupeře. Bohužel jsme si nedokázali vypracovat vážnější šanci, protože nám znovu nefungovala průniková přihrávka. Navíc jsme pak po zaváhání brankáře inkasovali. Ve zbytku utkání jsme to otevřeli, takže domácí hrozili z brejkových situací. Boj o záchranu se ještě více zamotal.

zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook