Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

fotbalunas.cz: Dohrávka poháru jednoznačně pro Oldřišov

Strahovice s Oldřišovem dohrávali zápas 2. kola o POHÁR MĚSTY OPAVA až ve středu 2. 8. 2017. Zápas se stal jednoznačnou záležitosti hostující ekipy z Oldřišova. 

Strahovice – Oldřišov 0:7 (0:2)

Celý zápas byl jednoznačně v režii hostujícího Oldřišova. Ten se ujal vedení zhruba po dvaceti minutách hry Bořuckým a od té chvíle se rozjel hostující brankostroj. Ještě do poločasu vstřelil Oldřišov druhou branku Kurkou, který se zapsal do listiny střelců hned po příchodu z kabin. Během dalších dvaceti pěti minut rozvlnili hosté síť ještě čtyřikrát, když se úspěšnými snajpry postupně stali Mička, Brunclík, podruhé Bořucký a Fišer. Strahovice si za celý zápas vypracovaly pouze jednu šanci a byly rády, že neinkasovaly desítku. Oldřišov se tak v dalším kole může těšit na Štěpánkovice. 

Branky: Bořucký 2, Kurka 2, Mička, Brunclík, Fišer

Rozhodčí: Tvrdý – Hladík, Dedek

ŽK: Petr Beneš

Počet díváků: 48

Sestava Strahovic: Nevřela – Petr Beneš, Štěpán Beneš, Stříbný, Josefus, Kocur, Malchárek, Dominik Beneš, Martin Obrusník (58. Marcel Beneš), Pekárek, Hladík (88. Jiří Beneš)

Sestava Oldřišova: Minarčík – Blahetka, Mička, Droppa, Pavlíček, Žídek (46. Hartoš), Kurka, Utěšený (38. Pfleger), Brunclík, Bořucký, Jadrný (46. Fišer)

zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook