Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Finiš Strahovic přišel pozdě

Po bezgólové první půli, utekl ve druhé Oldřišov soupeři o tři branky a zdálo se být všechno jasné. Strahovice ale v závěru dvěma góly zápas zdramatizovaly. 

První poločas bitvy mezi Oldřišovem a Strahovicemi extra podívanou pro diváky nenabídl. Obě družiny se navzájem oťukávaly. Oldřišov byl fotbalovější a Strahovice hrozily převážně z brejků. Oldřišov měl jedinou výraznější šanci, když se Vojtěch Bechný v nadějné pozici ukopl. Pak se už jen domácí dostávali jen k závarům v pokutovém území. Strahovice se dostaly do čtyř brejků, ale ty zazdili Michael Hluchník a Jakub Stříbný. 

Ve druhé části už začaly padat i branky. Převahu měl Oldřišov, který jí postupně vyjádřil třemi góly v hostující síti. Brankový účet zápasu otevřel po hodině hry po milimetrové nahrávce Michaela Uličky Jaroslav Klement, jenž převzal míč na hranici ofsajdu a pohodlně zavěsil – 1:0. O osm minut později si Michael Ulička a Tomáš Pardy několikrát vyměnili míč mezi sebou, a druhý jmenovaný ho pak nekompromisně poslal do brány – 2:0. Čtvrthodinu před koncem našel Patrik Mathias přihrávkou pod sebe Michaela Uličku a ten zvyšoval už na 3:0. Zdálo se být rozhodnuto, ale Strahovice se vzepjaly k finiši. V 82. minutě vyslal Patrik Slavík do samostatného nájezdu Jakuba Halfara a ten snížil na 3:1. V 87. minutě navíc vykřesal jiskérku naděje pro hosty opět Jakub Halfar. V samotném závěru mohl ještě vyrovnat, ale svou hlavičku umístil doprostřed branky. 

 Ohlasy k zápasu
SK Moravan Oldřišov B

Michael Ulička (vedoucí mužstva): První dějství bylo oťukávací, bez větších šancí. Ve druhé jsme se ujali vedení 3:0. Hosté zápas pak dvěma góly zdramatizovali, a my jsme se nakonec museli obávat o výsledek.

SK Meteor Strahovice B

Jiří Beneš (trenér): Oldřišov byl fotbalovější, a my jsme hrozili z brejků. Ve druhém jsme už šance neměli, kromě těch dvou branek na konci.

Zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  podzimní část sezóny skončila

 • Minulý zápas

  2:3

  Háj ve Sl. – Oldřišov

  naše branky: Bořucký, Rubý, Strakoš

 • Krajský přebor

 • Náš facebook