Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Bláznivý zápas skončil zaslouženou dělbou bodů

Muži B Oldřišov vedl dvakrát v zápase o tři branky. Sudice však v závěrečné desetiminutovce daly tři branky a vyrovnaly. 

Oldřišov se Sudicemi ztratil vyhraný zápas, když ještě deset minut před koncem vedl o tři branky. V prvním dějství hrál Oldřišov jednoduše, když většina branek padla tak, že útočník dostal dlouhý pas za obranu, a dokázal samostatný nájezd proměnit. Skóre otevřel už po dvou minutách, když Michael Ulička vyslal do úniku Radka Kurku, který z jedenácti metrů obstřelil hostujícího brankáře Marka Klimenta – 1:0. O pět minut později zahrával rohový kop Michael Ulička a míč sklepl do kasy Tomáš Pardy – 2:0. Sudice snížily v 11. minutě, když Tomáš Zips vyslal za obranu Davida Havrankeho, jenž prostřelil domácího brankáře – 2:1. O tři minuty později po nahrávce Michaela Uličky uklidil balon k tyči Pavel Pardy – 3:1. Ve 24. minutě poslal za obranu míč Josef Valníček, a Tomáš Riemel snižoval – 3:2. Ve 31. minutě nakopl rohový kop Radek Kurka na Vojtěcha Bechného, který nadvakrát pokořil hostujícího brankáře – 4:2. Ve 44. minutě poslal Petr Latoň středem hřistě nahrávku na Radka Kurku, jenž byl neomylný – 5:2. 

Ve druhém poločase musel do branky Sudic místo zraněného Marka Klimenta Lukáš Kartous. Jako by to mělo na Sudice pozitivní vliv, a po celý druhý poločas diktovaly tempo hry. V 66. minutě se jim podařilo snížit, když po individuální akci prošel Patrik Vítek přes tři hráče, a pohodlně zavěsil – 5:3. Hned vzápětí ale Oldřišov znovu dal branku, když Michael Ulička opět našel Radka Kurku, a ten zkompletoval hattrick – 6:3. Závěr zápasu ale patřil jednoznačně Sudicím. V 81. minutě byl v domácím vápnu faulován Tomáš Kalmus a penaltu proměnil jeho jmenovec Kryštof – 6:4. V 86. minutě přiklepl balon David Havranke Tomáši Riemelovi a ten míč napálil pod břevno – 6:5. Divoký zápas zakončil v nastavení Marek Zeman, který zužitkoval nahrávku Tomáše Kryštofa a zajistil Sudicím bod – 6:6. 

Ohlasy k zápasu

SK Moravan Oldřišov B

Jaroslav Bielak (vedoucí týmu): Začali jsme lépe, byli jsme lepší na balónu a ujali se v první půli tříbrankového vedení. Poté co jsme zvýšili na 6:3, jsme úplně odpadli, a hosté vyrovnali. Remíza je zasloužená.

TJ Sokol Sudice

Lukáš Kartous (vedoucí týmu): V prvním poločasu jsme naprosto zaspali, a domácí nás vyškolili v jednoduchosti a efektivitě. Nám se moc nedařilo. Ve druhé jsme byli jasně lepším týmem a podařilo se nám vyrovnat.

Zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook