Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov neumí závěry zápasu

Muži B Ještě pět minut před koncem vedl Oldřišov o tři branky. Pak ale přišel finiš domácích, kteří třemi góly vyrovnali. 

Oldřišov přijel na trávník trápících se Bohuslavic. Oldřišov byl v první dějství produktivnější. Do vedení se dostal už po sedmi minutách hry, když do úniku vyslal Michael Ulička Vojtěcha Bechného, který obstřelil domácího brankáře Cyruse – 0:1. Bohuslavice srovnaly krok ve 13. minutě, když dravě vnikl do vápna Daniel Štefek a s přehledem vyrovnal – 1:1. Ve 22. minutě našel trestným kopem Michael Ulička Tomáše Pardyho, který byl hlavou nekompromisní – 1:2. Bohuslavice pak zahodily několik šancí. Neúspěšnými byli Daniel Štefek, Petr Cigán, Vojtěch Janoš a Aleš Barč. V závěru poločasu přistrčil Ondřej Fabián míč Vojtěchu Bechnému a ten dal domácím branku do šatny – 1:3. 

První čtvrthodina patřila Oldřišovu, který ještě své skóre navýšil. Ve vápně byl faulován Ondřej Fabián, a pentli s přehledem proměnil Tomáš Pardy – 1:4. Bohuslavice pak vyvinuly tlak, který byl ale velmi dlouho hodně jalový. Oldřišovu ale začal postupně docházet dech, a Bohuslavice začaly hodně tlačit. V 86. minutě unikl Daniel Štefek, a Jan Vitásek zavěsil – 2:4. Na rozdíl jedné branky snížoval za Bohuslavice Daniel Štefek po zaváhání oldřišovské obrany – 3:4. V 90. minutě dokonal dílo zkázy pro Oldřišov Tomáš Král, který doklepl do sítě rohový kop Petra Štefka – 4:4. Rozhodčí po gólu hned pískl konec a zápas skončil remízou.

Ohlasy k zápasu

SK Bohuslavice B

Dalibor Vitásek (trenér): Remízu beru po průběhu utkání jako naši velkou výhru. Prohrávali jsme ještě pět minut před koncem o tři branky, ale skóre jsme dokázali buldočí vůli srovnat.

SK Moravan Oldřišov B

Jaroslav Bielak (vedoucí týmu): Nechápu co se stalo v závěrečné pětiminutovce. Neuměli jsme si nahrát, neuměli jsme odkopnout míč a dělali jsme zbytečné chyby.

Zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 26.9. 15:30

  Kobeřice – Oldřišov

 • Minulý zápas

  3:0

  Oldřišov – D. Datyně

  naš branky: Bořucký, Šmalec, Kubalák

 • Krajský přebor

 • Náš facebook