Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov rozhodl skvělým nástupem

Muži B V první dvacetiminutovce vstřelil Oldřišov tři branky. Bělá sice do půle snížila. Ve druhé půli tlak domácích vyzněl naprázdno. 

V dohrávce 8. kola přivítala Bělá na svém trávníku družstvo z Oldřišova, které o své výhře rozhodl drtivým nástupem v úvodní dvacetiminutovce, kdy dokázal třikrát pokořit domácího brankáře. Bělá byla naprosto zaskočena, a vůbec nevěděla, kde jí hlava stojí. Oldřišov se ujal vedení v 7. minutě, kdy akce začala u brankáře Patrika Minarčíka, jehož výkop prodloužil Michael Ulička na Radka Kurku, jehož střílený balon do vápna skončil s přispěním teče domácího hráče až za zády Jiřího Bočka – 0:1. Ve 13. minutě našel Ivo Hofer obloučkem mezi dvěma stopery Vojtěcha Bechného, jenž byl nekompromisní – 0:2. V 18. minutě ukázal své individuální kvality Radek Kurka, jenž se probil přes dva obránce, a vystřelil do protipohybu domácího brankáře – 0:3. Teprve nyní se probudila Bělá. Ve 21. minutě sklepl Daniel David balon k Robertovi Kiesewetterovi, jenž vystřelil a míč propadl až do kasy – 1:3. Zbytek poločasu se už nic nestalo, a dohrávalo se mezi oběma šestnáctkami. 

Druhý poločas se proměnil v zoufalé dobývání oldřišovského obranného valu. Oldřišovu se zranil na konci prvního poločasu aktivní Radek Kurka, čímž ztratil útočnou údernost, a zaměřil se na defenzivu, kde kraloval brankář Patrik Minarčík. Po pěti minutách druhé půle pálil bělský Jakub David vedle hostující levé tyče. V 56. minutě mířila hlavička Daniela Davida těsně nad branku. V 67. minutě střílel Robert Kiesewetter a Minarčík vytasil výborný zákrok, když míč vyrazil na roh. O minutu později pálil Daniel David z nadějné pozice do Minarčíka. V závěrečné dvacetiminutovce měla Bělá převahu, která končila před vápnem, a co prošlo, zkušeně postahovaval Patrik Minarčík. Oldřišov výhru udržel a získal tři body. 

 Ohlasy k zápasu
TJ Sokol Bělá

Miroslav Vyhlas (trenér): Prvních dvacet minut jsme nevěděli, která bije, a soupeř nám dal tři góly. Pak jsme snížili, a poločas se dohrál. Ve druhé jsme měli šanci, byli jsme lepší, ale nedokázali jsme pokořit hostujícího brankáře.

SK Moravan Oldřišov B

Michael Ulička (hráč): První poločas jsme byli lepší a vedli jsme 3:1. Ve druhém se nám zranil útočník, my jsme zalezli a bránili jsme výsledek, který jsme ubránili.

Zdroj: fotbalunas.cz

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 11. 6. 17:00

  Oldřišov – P. Polom

 • Minulý zápas

  0:4

  Brušperk – Oldřišov

  naše branky: Bořucký 2, Píšala, Klinger

 • Krajský přebor

 • Náš facebook