Těsná prohra Oldřišova

Oldřišov – Čeladná. Oldřišovští fotbalisté uprostřed minulého týdne skolili nepříjemnou Břidličnou, takže do nedělního duelu s Čeladnou vstupovali ve velmi dobrém rozpoložení. Hosté ovšem disponují nesmírně kvalitním kádrem, takže domácí stáli před obtížnou zkouškou.

Již v 10. minutě zavařil Dřizgevič vlastnímu gólmanovi Andělovi, který naštěstí uhasil doutnající požár. Čeladnou tento moment dost povzbudil, když opakovaně zazlobil Váňa, ale Anděl držel čistý štít. Oldřišov litoval situace z 22. minuty, kdy Fojtík nepochopitelně namazal do sóla Fišerovi, jenže domácí forvard pálil těsně vedle. Zákonitě tedy udeřilo na druhé straně. Baran totiž uviděl ve vápně Kahánka a ten ve skluzu pohotově otevřel skóre – 0:1. Domácí reagovali krásným centrem Fišera na Vojtěch Jadrného, jehož prudkou hlavičku vyškrábl gólman Silber do bezpečí. Družina kouče Bořuckého se tedy radovala až na začátku druhé půle. Janík vyslal kupředu Fišera, který využil podklouznutí hostujícího zadáka a pohodlně vyrovnal na 1:1.

Za okamžik prošel Janík jako nůž máslem přes čtveřici protihráčů a krásnou ranou těsně minul tyčku. Klíčový moment zápasu tak nastal v 79. minutě. Vojtěch Jadrný se utopil ve vlastních kličkách a Baran s přispěním tyče upravil na 1:2. “První poločas byl úplně vyrovnaný. Po přestávce jsme měli dlouho převahu, když jsme si vytvořili pár šancí, ale paradoxně jsme po hloupé chybě inkasovali. S výkonem jsme spokojeni. Podle mého názoru by utkání více slušela remíza,” uvedl oldřišovský vedoucí Adam Michalčík.

Zdroj: REGION OPAVSKO