Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

Oldřišov schytal pětku

Bílovec – Oldřišov. Nováček Krajského přeboru z Oldřišova změřil síly s Bílovcem. Hosté bohužel vzdorovali pouze v úvodním dějství, takže neunikli debaklu. 

Oldřišov držel nerozhodný stav do 26. minuty, kdy se Ronec postavil k trestňáku a z osmnácti metrů fantasticky vymetl šibenici – 1:0. Z kraje druhé půle se hosté zlobili na rozhodčího Laštůvku. Po standardce Janíka šel Matěj Žídek důrazně do souboje s gólmanem Nykšem, kterému vypadl míč z rukou, čehož využil Štalmach. Vyrovnání se však nekonalo, protože se pískal nesmyslný útočný faul. 

Na opačné straně pak Střelec polaskal tyčku. Vzápětí navíc brankář Rychlý nevyběhl proti Seidlerovi a ten pohotově upravil na 2:0. Bodové naděje Oldřišova definitivně pohasly po skvostné individuální akci Střelce – 3:0. Stejný plejer brzy zdvojnásobil svůj střelecký účet a konečnou podobu výsledku dal hlavičkující Černín – 5:0. 

“V první půli jsme hráli vyrovnanou partii, když jsme inkasovali pouze ze zbytečného přímáku. Po přestávce nám rozhodčí upřel regulérní vyrovnávací gól a po druhé obdržené brance bylo hotovo,” řekl oldřišovský vedoucí Adam Michalčík. 

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

  • Příští zápas

    soutěže pozastaveny

  • Minulý zápas

    3:2

    D. Datyně – Oldřišov

  • Krajský přebor

  • Náš facebook