Oficiální stránky SK Moravan Oldřišov

SK Moravan Oldřišov

REGION OPAVSKO: Oldřišov chce kravařského Pavelka

Starší článek (6. 2.) z REGIONu OPAVSKO ohledně zimní přípravy. V Oldřišově se začátkem zimní přípravy nespěchali, protože se v kabině sešli až ve středu 30. ledna. Nováček krajského přeboru láká do svých řad rychlonohého záložníka Michala Pavelka z Kravař a na zkoušku dorazil stěbořický útočník Aleš Kubalák.

“Budeme se scházet dvakrát týdně. V domácích podmínkách se budeme připravovat v tělocvičně a chodit ven. Dvakrát jsme si navíc zamluvili umělku v Kravařích. Původně jsme neměli v plánu soustředění, ale nakonec se vypravíme do Staré Vsi na Bruntálsku,” vysvětlil oldřišovský trenér Roman Bořucký.

Za nedílnou součást přípravy každého mužstva lže považovat přípravné zápasy, přičemž v tomto ohledu nejsou v Oldřišově výjimkou. “Nastoupíme proti Stěbořicím, Chlebičovu, Bolaticím a Hradci nad Moravicí. Snad se během těchto utkání dostatečně sehrajeme,” poznamenal Bořucký.

Oldřišovský dres by mohl nově obléknout talentovaný záložník Michal Pavelek z Kravař. “Jsme s ním domluveni, tak snad ho Kravaře uvolní. Jde o rychlonohého krajního hráče, navíc leváka. Dále to u nás zkouší Kubalák, protože potřebujeme zvýšit konkurenci v útoku. On sám si chce otestovat, zda na to bude mít. Z podzimního kádru nikdo neodešel, když jsme udrželi i Moce, který se měl původně vrátit do Dolního Benešova,” usmíval se Bořucký.

Oldřišovu se během soutěžní přestávky vyčistila marodka. “Pevně doufám, že se k nám po dlouhodobém zranění připojí Pavlíček a že se nám budou i nadále vyhýbat vážnější zdravotní problémy,” doplnil Bořucký.

Zdroj: REGION OPAVSKO

Reagovat

SK Moravan Oldřišov

 • Příští zápas

  ne 25. 9. 15:30

  Oldřišov – D. Benešov

 • Minulý zápas

  1:3

  Oldřišov – Č. Těšín

 • Krajský přebor

 • Náš facebook